HEP je prepoznao pravu energiju utrke

HEP je prepoznao pravu energiju utrke

Tomislav Šambić

Tomislav Šambić, član Uprave Hrvatske elektroprivrede d.d.

Kao jedan od najvećih prijatelja hrvatskog sporta, HEP već godinama podupire i prati niz nacionalnih sportskih saveza, sportaša individualaca, ali i mnoga profesionalna i rekreativna sportska natjecanja u Hrvatskoj.

Brojni naši zaposlenici kao sportaši amateri godinama ostvaruju zavidne rezultate u svojim kategorijama.

Vezanje brenda HEP-a uz trajne i nacionalne vrijednosti kao što je hrvatski sport, tako je dio komunikacijske strategije naše tvrtke. Međutim, bitno je znati da je HEP kao grupacija kapilarno prisutna u svim dijelovima našeg društva i geografski i poslovno. Zato smo mi u HEP-u ponosni da na ovakav način možemo doprinijeti zajednici u kojoj poslujemo.